Stále hľadáme spôsoby, ako by sme mohli fungovať efektívnejšie a zároveň aby sme vám, našim zákazníkom, priniesli užitočné služby navyše. V posledných týždňoch sme pracovali na zmene kuriérskej služby. Doteraz sme mali nadviazanú spoluprácu s kuriérskou spoločnosťou GLS. Aj keď sme boli s ich službami spokojní, kvôli širšej ponuke služieb sme sa rozhodli nadviazať spoluprácu so spoločnosťou DPD.

Od septembra tak posielame všetky väčšie objednávky prostredníctvom spoločnosti DPD, ktorá poskytuje niekoľko výhod aj pre vás:

  • Deň vopred ste informovaný cez SMS alebo mailom o doručení balíka a výške dobierky.
  • Priamo z vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia.
  • V deň príchodu kuriéra ste informovaný o časovom okne, v ktorom vám bude zásielka doručená.
  • Máte možnosť uhradiť platbu za dobierku platobnou kartou.
  • V prípade, ak vás kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá vám v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie.
  • Máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.presmeruj.mojbalik.sk alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk.

Zároveň je každý balík poistený až do výšky 2 500 €. Samozrejmosťou je tiež online sledovanie zásielky, kedy pri odoslaní zásielky dostanete z nášho systému emailovú notifikáciu o tom, že zásielka je v preprave a tiež aj jej číslo, vďaka čomu si ju môžete pohodlne sledovať.

DPD City Service (Bratislava)

V posledných týždňoch tiež pracujeme na presune nášho skladu do Bratislavy, čo nám umožní zvýšiť rýchlosť odosielania zásielok a ponúknuť ďalšie dodatočné služby. Jednou z nich je doručenie balíčka v deň objednávky. Pokiaľ si u nás vytvoríte objednávku do 12:00 a tovar máme na našom sklade (musí byt označený popisom Na sklade (Ihneď k odberu)), dokážeme vám tovar doručiť ešte v ten deň. Za tovar môžete zaplatiť vopred ale tiež ho je možné poslať aj na dobierku. Poplatok za expresnú dopravu je fixný a vo výške 6 EUR. Táto služba je dostupná len v rámci Bratislavy a vybrať si ju môžete v časti doprava.

Samozrejme, naďalej ponúkame aj klasickú a tiež zvýhodnenú dopravu cez Slovenskú poštu, ktorú môžete využiť pri menších zásielkách do 100 EUR.
Veríme, že vás tieto zmeny potešili a zefektívnia vám nakupovanie.

Categories: Novinky