Natáčanie pomocou stabilizátora nebolo nikdy tak jednoduché ako s novým Zhiyun Weebill Lab. Jeho nízka hmotnosť, revolučný flexibilný dizajn, možnosti zmeny ergonomického úchopu a inteligentný vyvažovací systém poskytujú bezkonkurenčnú užívateľskú skúsenosť.

Profesionálny filmári a rovnako aj aj pokročilí používatelia ocenia rad noviniek a výhod najnovšieho ručného stabilizátora pre systémové fotoaparáty; Zhiyun Weebill Lab.

Modulárna ergonomická konštrukcia

Weebill nie je len malý a výkonný, ale ponúka aj nové spôsoby manipulácie so stabilizátorom, ktoré zvyšujú jeho všestrannosť. Môžete ho držať vo vzpriamenej polohe pred telom pomocou monopodu, ktorý je zakončený trojnožkou. Práve trojnožka sa dá odmontovať a pripevniť z vrchnej strany statívu ako rukoväť, čo vám umožní pohodlne a plynule prejsť do nízkej úrovne bez nutnosti otáčať gimbal hore nohami ako u konkurenčných stabilizátorov. Získate perfektné zábery priamo od zeme pri maximálne zníženej námahe.

Smartfón ako bezdrôtový monitor a ovládač

Weebill Lab umožňuje priame bezdrôtové pripojenie k vášmu smartfónu alebo tabletu a zmení ho na ovládač pre senzor pohybu. Pomocou telefónu môžete gimbal v reálnom čase tiež ovládať, ostriť a nastavovať parametre. Obraz sa na telefóne premieta v reálnom čase, a preto už nebudete musieť so sebou nosiť externý monitor (potrebné zakúpiť držiak pre telefón ako príslušenstvo). Zábery je možné priamo do telefónu dokonca ukladať v rozlíšení 1080p. Fotoaparát a gimbal prepojíte pomocou USB-C a Micro USB káblov.

Najjednoduchšie vyváženie na svete – Balance system 2.0 so zámkom všetkých osí

Stabilizátor Weebill Lab je vybavený robustnou pogumovanou rukoväťou so vstavaným statívom, čo poskytuje používateľom vynikajúci komfort a veľkú všestrannosť. Najdôležitejšou novinkou je nový systém vyvažovania 2.0, ktorý má zámok samostatne na každej osi. Počas vyvažovania tak nastavujete vždy len jednu os a ostatné dve necháte zamknuté. Gimbal sa tak neotáča, neposúva a vyváženie je rýchle a jednoduché. Pri prenose stabilizátora sú zámky na nezaplatenie, kedy sa vyváženie v zloženom stave ani nehne.

Dvojitý systém rýchloupínacej doštičky

Vďaka novému vyvažovaciemu systému 2.0 a dvojitej rýchloupínacej doštičke, kompatibilnej s Arca-Swiss a Manfrotto, môžete vykonať rýchle nastavenie gimbalu a uložiť ho do budúcnosti. Perfektné vybavenie pre tvorcov, ktorí sa potrebujú pohybovať, aby mohli začať natáčať kedykoľvek a kdekoľvek bez zbytočného meškania.

Možnosti ostrenie Follow Focus a pomocou smartphonu

Ostriť a zoomovať môžete pomocou externého follow focus motorčeka, pohybom postranného kolieska stabilizátora ale aj dotykom na obrazovke telefónu.

Intuitívny OLED displej

Intuitívne rozhranie s OLED displejom, ktorý zobrazuje stav pripojenia, úroveň batérie, režim ovládania a ďalšie parametre fotoaparátu, vám dáva plnú kontrolu nad každým detailom.

Až 10 hodín prevádzky

Vybavený dvoma štandardnými batériami 18650, Weebill Lab zabezpečí až 10 hodín nepretržitého natáčania na jedno nabitie. Stabilizátor tiež umožňuje priame nabíjanie fotoaparátu počas nakrúcania, takže ho kvôli výmene batérií vo fotoaparáte nemusíte prerušiť. *

Režim “Go” pre maximálne uvoľnenie potenciálu

Jediným kliknutím na tlačidlo “Go” je váš fotoaparát pripravený zvládnuť extrémne športové scény. Režim “Go” okamžite uvoľní potenciál všetkých motorov a prispôsobí sa rýchlejším pohybom pri behu alebo pri natáčaní z idúceho automobilu / motocykla, atď. Teraz môžete prechádzať medzi scénami tak rýchlo, ako chcete.

Vysoký výkon v kompaktnom tele

Hoci tento malý gimbal váži menej ako 1 kg a zložený sa zmestí na veľkosť papiera A4, je schopný manipulovať s fotografickou technikou s hmotnosťou až 3 kg. Je teda vhodný na použitie s najpopulárnejšími zrkadlovkami a bezzrkadlovkami na trhu.

Automatizované pokročilé funkcie

Weebill Lab podporuje rôzne pokročilé funkcie prostredníctvom aplikácie ZY PLAY (k dispozícii pre Android a iPhone) ako je panoráma, rôzne typy časozberných fotografií a videí, atď.

Cena 

Zhiyun Weebill Lab sa na Slovensku bude predávať približne od polovice decembra u autorizovaných predajcov Zhiyun za 649 € s DPH. Objednať si ho môžete cez tento odkaz na našom eshope DroneRepublic.sk.

Prečo nakupovať u nás?

  • Etablovaný predajca
  • Sme autorizovaný predajca DJI, Zhiyun a GoPro
  • Zázemie showroomu v Bratislave
  • Väčšinu noviniek máme medzi prvými na Slovensku
  • Rýchle expedovanie zásielok kuriérom DPD (doručenie do 24 hodín od odoslania) a doprava zadarmo
  • Možnosť platby kartou či Bitcoinom priamo cez web

* Len pri fotoaparátoch, ktoré podporujú nabíjanie cez USB.