Milí priatelia, keďže Vianoce sú už takmer tu a blíži sa aj koniec roka 2018, nižšie nájdete niekoľko termínov a naše fungovanie počas sviatkov.

V prvom rade z dôvodu veľkej vyťaženosti kuriérov vám v prípade, že chcete mať tovar do Vianoc doma, odporúčame vytvoriť objednávku najneskôr v utorok, 18. decembra v prípade, že máme tovar uvedený v stave „Na externom sklade (do 2 – 3 dní)“. Po tomto termíne už, žiaľ, nebudeme vedieť garantovať doručenie do Vianoc kvôli vyťaženosti kuriérskych služieb.

Poznámka: Z dôvodu vyťaženosti Slovenskej pošty sme boli nútení dočasne pozastaviť doručenie cez tohto prepravcu. Dočasne sme však znížíli cenu prepravy cez kuriéra DPD na rovnakú cenu, cez akú sme doručovali cez Slovenskú počtu.

Tovar, ktorý je označený ako „Na sklade (ihneď k odberu)“ odporúčame objednať najneskôr vo štvrtok, 20. decembra, aby sme vám ho stihli doručiť v piatok, 21. decembra. Vyberte si, prosíme, ako spôsob doručenia kuriéra DPD. V prípade, že ste v väčších miest, vieme vám tovar objednaný v piatok expedovať so sobotným doručením. Pre istotu sa nám ale vopred ozvite telefonicky.

V piatok, 21. decembra do 12:00 sme ešte schopní vybaviť objednávky na tovar, ktorý máme na našom sklade, a ktoré budú zaplatené vopred, a môžete si ich vyzdvihnúť u nás.

Prevádzkové hodiny počas sviatkov

Od soboty 22. decembra 2018 až do 2. januára 2019 budeme zatvorení – nebudeme expedovať žiadne objednávky. Od 2. januára budeme fungovať už v štandardom režime.

Týmto vám zároveň ďakujeme za vašu priazeň a podporu v tomto roku, prajeme príjemne prežitie Vianoc v kruhu svojich najbližších a tešíme sa na vás v roku 2019 🙂

Tím DroneRepublic.sk

Categories: Novinky