Vybavenie a doručenie produktov do Vianoc

Vybavenie a doručenie produktov do Vianoc

Milí priatelia, keďže Vianoce sú už takmer tu a blíži sa aj koniec roka 2017, nižšie nájdete niekoľko termínov a naše fungovanie počas sviatkov.

V prvom rade z dôvodu veľkej vyťaženosti kuriérov vám v prípade, že chcete mať tovar do Vianoc doma, odporúčame vytvoriť objednávku najneskôr v pondelok, 18. decembra v prípade, že máme tovar uvedený v stave „Na externom sklade (do 3 dní)“. Po tomto termíne už, žiaľ, nebudeme vedieť garantovať doručenie do Vianoc kvôli vyťaženosti kuriérskych služieb.

Tovar, ktorý je označený ako „Na sklade (ihneď k odberu)“ odporúčame objednať najneskôr vo štvrtok, 20. decembra, aby sme vám ho stihli doručiť v piatok, 21. decembra.

V piatok, 21. decembra do 12:00 sme ešte schopní vybaviť objednávky na tovar, ktorý máme na našom sklade, a ktoré budú zaplatené vopred, a dovezieme Vám tovar osobne v rámci Bratislavy a blízkeho okolia.

Prevádzkové hodiny počas sviatkov

Od piatku 21. decembra 2017 až do 2. januára 2018 budeme zatvorení – nebudeme expedovať žiadne objednávky – s výnimkou 28. decembra, kedy budeme expedovať objednávky len na tovar, ktorý máme skladom a ihneď k odberu. Od 2. januára budeme fungovať už v štandardom režime.

Týmto vám zároveň ďakujeme za vašu priazeň a podporu v tomto roku, prajeme príjemne prežitie Vianoc v kruhu svojich najbližších a tešíme sa na vás v roku 2018 🙂

Tím DroneRepublic.sk