Milí priatelia, keďže Vianoce sú už takmer tu a blíži sa aj koniec roka 2019, nižšie nájdete niekoľko termínov a naše fungovanie počas sviatkov.

V prvom rade z dôvodu veľkej vyťaženosti kuriérov vám v prípade, že chcete mať tovar do Vianoc doma, odporúčame vytvoriť objednávku najneskôr v utorok, 17. decembra v prípade, že máme tovar uvedený v stave „Na externom sklade (do 1 – 3 dní)“. Po tomto termíne už, žiaľ, nebudeme vedieť garantovať doručenie do Vianoc kvôli vyťaženosti kuriérskych služieb.

Poznámka: Z dôvodu vyťaženosti Slovenskej pošty sme boli nútení dočasne pozastaviť doručenie cez tohto prepravcu. 

Tovar, ktorý je označený ako „Na sklade (ihneď k odberu)“ odporúčame objednať najneskôr vo štvrtok, 19. decembra, aby sme vám ho stihli doručiť v piatok, 20. decembra. Vyberte si, prosíme, ako spôsob doručenia kuriéra DPD. V prípade, že ste v väčších miest, vieme vám tovar objednaný v piatok expedovať so sobotným doručením. Pre istotu sa nám ale vopred ozvite telefonicky.

V piatok, 20. decembra do 17:30 sme ešte schopní vybaviť objednávky na tovar, ktorý máme na našom sklade, a ktoré budú zaplatené vopred, a môžete si ich vyzdvihnúť u nás.

Navyše, celý týždeň od 16. 12 až do 20. 12 budeme mať predĺžené otváracie hodiny do 17:30.

Aktuálne akcie

Dávame vám do pozornosti ešte aktuálne prebiehajúcu akciu od DJI, v rámci ktorej si môžete uloviť obľúbené produkty DJI v zľave až 190 EUR. Všetky zľavnené produkty nájdete na tejto stránke.

Rovnako si každý deň nezabudnite skontrolovať náš adventný kalendár, kde na vás čaká vždy nejaká zľava alebo špeciálna ponuka. Kalendár nájdete na tomto odkaze.

Prevádzkové hodiny počas sviatkov

Od soboty 22. decembra 2019 až do 2. januára 2020 budeme zatvorení – nebudeme expedovať žiadne objednávky a nebude dostupná ani telefonická podpora – v prípade otázok nás kontaktujte emailom alebo cez Facebook. Objednávky vytvorené od 20. decembra 2019 do 30. 12. 2019 budeme podľa možností expedovať 30. 12. 2019. Od 3. januára 2020 budeme fungovať už v štandardom režime.

Týmto vám zároveň ďakujeme za vašu priazeň a podporu v tomto roku, prajeme príjemne prežitie Vianoc v kruhu svojich najbližších a tešíme sa na vás v roku 2020 🙂

Tím DroneRepublic.sk

Categories: Novinky