Keďže si veľmi vážime a ceníme vás – našich zákazníkov, rozhodli sme sa spustiť nový vernostný program, vďaka ktorému môžete získať výhodnejšie ceny na všetky produkty z našej ponuky ako odmenu za vašu vernosť.

Ako to bude fungovať?

Ak u nás ako registrovaný zákazník nakupujete pravidelne produkty vo väčších objemoch, automaticky od nás získavate dodatočnú zľavu na kompletne všetky produkty z našej ponuky. Vytvorili sme pre tento účel dve skupiny zákazníckych zliav – Gold a Platinum. Do týchto skupín automaticky zaradzujeme zákazníkov, ktorý u nás za kalendárny rok (od 1. 1. do 31. 12) nakúpili tovar v hodnote vyššej ako 1 500 €, respektíve 3 000 € s DPH. 

Zákazník so statusom Gold 

Ak u nás nakúpite počas roka (od 1. 1. do 31. 12.) ako registrovaný zákazník produkty v celkovej výške nad 1 500 € s DPH, automaticky získate zľavu vo výške 2 % na všetky produkty z našej ponuky pri vašom ďalšom nákupe. Váš účet zaradíme do špeciálnej skupiny a priamo na stránke po prihlásení sa do vášho účtu uvidíte už konečné ceny po zľave.

Zákazník so statusom Platinum

Ak u nás nakúpite počas roka (od 1. 1. do 31. 12. 2018) ako registrovaný zákazník produkty v celkovej výške nad 3 000 € s DPH, automaticky získate zľavu vo výške 3 % na všetky produkty z našej ponuky pri vašom ďalšom nákupe. Váš účet zaradíme do špeciálnej skupiny a priamo na stránke po prihlásení sa do vášho účtu uvidíte už konečné ceny po zľave.

Do skupín sme už automaticky zaradili našich aktuálnych registrovaných zákazníkov, ktorý dané objemy počas tohto roka uskutočnili. Ceny po zľave sa vám automaticky zobrazia priamo na našom eshope po prihlásení sa do vášho účtu. 

Podmienky na získanie zliav

Zľavy pre zákazníkov v skupine Gold a Platinum sa nevzťahujú na akciový alebo už zlacnený tovar, prípadne na tovar so zníženou cenou (použitý, rozbalený a podobne). Tieto zľavy nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami a vždy platí len jedna, najvyššia zľava. Ako poskytovateľ si vyhradzujeme právo odmietnuť poskytnutie zľavy pri porušení obchodných podmienok. Zľavu je možné získať len pri online objednávke a skutočnom uhradení celej objednávky. Zľavu nie je možné uplatniť spätne. Podrobnejšie informácie o tomto programe nájdete aj na našej stránke.