Ako isto viete, stále sa pre vás snažíme prinášať užitočné a zaujímavé novinky. Prakticky od začiatku našej existencie u nás máme ako jeden z mála eshopov na Slovensku nasadený napríklad bezpečný protokol HTTPS, písať si s nami môžete cez Facebook Messenger priamo z nášho webu, môžete u nás platiť Bitcoinom, kúpiť si tovar na splátky a podobne.

Chceli sme však zájsť ešte ďalej a preto dnes môžeme s radosťou oznámiť spustenie novej služby lízingu na drony a stabilizátory značky DJI. V spolupráci so spoločnosťou Grenke, ktorá je v tejto oblasti dlhodobo overeným a spoľahlivým partnerom, prinášame pre našich firemných zákazníkov možnosť financovania produktov od sumy 500 EUR bez DPH, ako sú napríklad drony alebo stabilizátory zo série Osmo, Ronin, Phantom či Inspire.

Ide o výhodnú službu pre firmy a živnostníkov, vďaka ktorej si môžete zaobstarať produkt bez toho, aby ste za neho museli na úvod platiť plnú sumu či akontáciu. Naopak, cena produktu sa rozdelí na menšie mesačné splátky, ktoré sú pre firmy častokrát finančne menej náročné. Zároveň využitím tejto služby získate možnosť produkt používať prakticky ihneď aj bez toho, aby ste na neho museli „našetriť“. Nechajte si tak svoj nový dron či stabilizátor zarobiť sám na seba.

Podrobnejšie informácie o tejto službe nájdete na špeciálnej podstránke. V prípade záujmu o bezplatnú kalkuláciu nás, samozrejme, pokojne kontaktujte.