Aktualizácia k 30.3.2016:

Dostupnosť Mavicov (najmä Fly More Comba) sa začína postupne zlepšovať a v priebehu najbližších dní vybavíme všetky uskutočnené predobjednávky.

Nie je pochýb o tom, že o dron DJI Mavic je od jeho uvedenia obrovský záujem. Žiaľ, s rastúcim záujmom sa pravidelne už niekoľko mesiacov posúva termín dostupnosti dronov, ktoré čínska firma nestíha dodávať na náš aj ďalšie trhy po celom svete.

Aktuálna situácia k 12. 2. 2016 je taká, že DJI v tejto fáze zásobuje primárne svoj online obchod a obchody tretích strán sú momentálne v úzadí. Momentálne preto nemáme k dispozícii žiadny konkrétny termín, kedy by sme mohli Mavic Pro a Mavic Pro Fly More Combo naskladniť vo väčšom počte. Najskeptickejšie dohady hovoria o zlepšenej dostupnosti až na prelome marca a apríla 2017. Veríme však, že zopár kúskov bude k dispozícii ešte vo februári.

Všetky predobjednávky evidujeme stále v systéme ako aktívne a všetkých záujemcov budeme v prípade naskladnenia postupne podľa poradia objednávok telefonicky kontaktovať.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Categories: Novinky