Ak nás sledujete dlhšie, určite už viete, že spolupracujeme s dvoma šikovnými chalanmi – Youtuberom Danielom Štrauchom aka GoGoManTV a filmárom Patrikom Paulínyim. Chalanom podľa ich ciest a aktivít z času na čas poskytneme dron alebo inú techniku, aby si mohli svoje videá obohatiť o zaujímavé letecké zábery a zároveň ukázať vám prostredníctvom ich fotiek a videí, čo všetko drony DJI dokážu.

Najnovšie obaja opäť vyrazili na cesty. Patrik smeruje na sever, kde bude niekoľko dní natáčať aj s naším DJI Mavic Fly More Combo. Danielovi sme zas na jeho výlet na juh Európy zapožičali novinku DJI Spark Fly More Combo a akčnú kamerku GoPro HERO5 Black.

Určite vám oboch chalanov odporúčame sledovať na Instagrame – @gogomantv a @patrikpaulinyi, kde budú určite zo svojich výletov pridávať fotky. My sa už teraz tešíme na ich fotky a videá a pridáme ich sem hneď ako sa objavia online 🙂

A aby toho nebolo málo, jeden Spark sme nedávno zapožičali na recenziu aj magazínu TouchIT.sk. Ich dojmy si budete môcť prečítať už čoskoro.