Aj keď sú prázdniny v plnom prúde, práce máme dosť. V priebehu posledných týždňov sme realizovali zákazku na mieru s video technikou pre nášho klienta Modify.works. Klient plánoval výmenu a doplnenie starších kamier a video techniky pre svoje nahrávacie štúdio a budúcu expanziu, pomohli sme mu preto splniť jeho špecifické a vysoké požiadavky.

V prvom rade do výbavy Modify.works pribudol nový filmový dron DJI Phantom Pro+.

Ide o pokročilý model dronu od známeho výrobcu DJI s extrémne kvalitnou 20 Mpx kamerou schopnou nahrávať video v rozlíšení 4K pri 60fps. Dron je kvôli svojej kamere a letovým vlastnostiam vhodný práve do filmárskeho prostredia, keďže dokáže sprostredkovať krásne vizuálne zábery. Súčasťou komplexného balíka bolo okrem dronu aj ďalšie príslušenstvo v podobe DJI batohu pre Phantom, batéria, nabíjacia stanica, náhradné vrtule, clonu na monitor a samozrejme ND4 filter. Keďže klient používa pri svojej práci aj kameru DJI Osmo, vybavili sme ho príslušenstvom v podobe kufríka na prenášanie a DJI Osmo – Z-os.

Okrem tejto techniky sme pre klienta zabezpečili špičkovú filmársku 4K kameru Blackmagic URSA Mini Pro spolu s objektívmi Rokinon Xeen 24, 50, 85 mm T1.5 a monitorom s vysokým rozlíšením Blackmagic Video Assist 4K.

Aby mohla kamera natáčať skutočne z každého uhla, klient si vybral kamerový žeriav Proaim Kite-22 Popular Package a tiež profesionálne štúdiové svetlá. Vo výbave bolo aj niekoľko profesionálnych mikrofónov.

“S prístupom predajcu sme boli maximálne spokojní a plne vyhovel našim požiadavkám. Priebežne sme dostávali informácie o termínoch dodania a všetko prebehlo v poriadku. Z nových hračiek sa už tešíme a nevieme sa dočkať, kedy ich všetky otestujeme v plnej paráde.” – Modify.works

Sme radi, že si Modify.works vybralo práve DroneRepublic.sk ako svojho dodávateľa video techniky. Ak by ste aj vy hľadali techniku na mieru, neváhajte nás osloviť emailom na adrese obchod@dronerepublic.sk a vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru.