Aj keď sa blížia letné prázdniny, my ešte ani zďaleka nie sme v dovolenkovom režime. Práve naopak. Pracovali sme na viacerých zaujímavých novinkách, o ktorých by sme vás radi informovali.

Spustili sme zápožičku produktov

Vieme, že ceny skvelých dronov od DJI alebo akčných kamier sa pohybujú rádovo v stovkách až tisíckach eur a nie každý si ich môže dovoliť kúpiť. Prípadne možno len idete na dovolenku a jednoducho sa vám takéto zariadenie neoplatí kupovať a chceli by ste si produkt požičať len na pár dní. Pravidelne sa nás pýtate, či si u nás môžete požičať techniku. Oddnes môžeme odpovedať, že áno.

Spustili sme možnosť flexibilnej zápožičky. Momentálne si od nás môžete požičať akčnú kameru GoPro HERO5 Black, DJI Mavic Fly More Combo a aj novinku DJI Spark. Podmienky, dostupnosť aj ceny zápožičiek nájdete na tejto špeciálnej podstránke.

Samozrejme, ponuku produktov sa budeme snažiť pravidelne rozširovať.

Nová platobná brána a platba Bitcoinom

Už nejaký čas sme pracovali na tom, aby sme vám poskytli ďalšie možnosti platieb a spravili tento proces ešte jednoduchší. Prešli sme na nový platobný systém od spoločnosti GoPay, ktorá nám poskytuje moderný a uhladený dizajn ladiaci s našim eshopom a zároveň vám uľahčí a zrýchli platby za vaše objednávky.

Snažíme sa tiež držať krok s dobou a inovovať, preto sme vďaka novej platobnej bráne schopní akceptovať už aj platbu v mene Bitcoin. Sme tak jeden z prvých internetových obchodov na slovenskom trhu, ktorý začal akceptovať platby aj cez túto menu. Pokiaľ tiež patríte k nadšencom tejto populárnej virtuálnej meny, ste u nás viac než vítaní. Platbu cez Bitcoin si môžete zvoliť pri platobných metódach a platba prebieha cez platobnú bránu GoPay.

Platobná brána GoPay

Najbližšie dní ešte budeme ladiť grafické prvky, aby to všetko vyzeralo ako má.

Spolupráca s profesionálnym fotografom Patrikom Paulínyim

Po spolupráci s YouTuberom GoGom sme sa rozhodli podporiť technikou šikovného slovenského fotografa a filmára Patrika Paulínyiho, ktorého určite poznáte vďaka skvelému videu Follow me to: Slovakia, ktoré nedávno obletelo slovenský internet a len na Facebooku si pripísalo viac ako pol milióna videní.


Patrikovi odletel do dôchodku dron DJI Phantom 3 Professional, s ktorým doteraz natáčal. Nakoľko zábery z dronu dokážu obohatiť videá, rozhodli sme sa, že mu na jeho natáčania a výlety poskytneme obľúbený dron DJI Mavic Fly More Combo so 4K kamerou, ktorý je vďaka svojej kompaktnosti výborný pomocník práve na cestách. Po tom, čo sme videli, aké fantastické zábery s Mavicom natočil Gogo v USA sa už nevieme dočkať na Patrikové zábery z celého sveta. Pokiaľ ho ešte nesledujete na sociálnych sieťach, mali by ste to čo najskôr zmeniť. Tu nájdete jeho Facebook stránku, InstagramYouTube kanál.

Pripravujeme recenziu DJI Spark

Ako ste už zrejme postrehli, najmenší dron od DJI – Spark – sa už začal predávať aj na slovenskom trhu a aby ste si mohli spraviť lepšiu predstavu o tom, čo dokáže, pripravujeme pre vás jeho recenziu. Zatiaľ môžeme povedať len to, že sme sa do neho zaľúbili hneď na prvý pohľad a sme zvedaví na to, čo dokáže.

Už teraz sa môžete tešiť na ďalšie novinky, ktoré pripravujeme a dáme vám o nich vedieť už čoskoro.