Priatelia, radi by sme vás informovali, že náš obchod DroneRepublic.sk sa v týchto dňoch stáva partnerom programu Mastercard Priceless Specials. Vďaka tomu môžete jednoducho ušetriť pri kúpe dronov DJI desiatky . O čo ide?

Priceless Specials je v jednoduchosti povedané vernostný program plný výhodných ponúk pre majiteľov platobných kariet Mastercard. Po registrácii svojej platobnej karty do tohto systému získate prístup ku Cashback ponukám od vybraných obchodníkov a tiež prístup k exkluzívnym zľavám u vybraných partnerov, medzi ktorými sme aj my. 

Čo možete získať?

V rámci Priceless Specials môžete aktuálne využiť 3 naše ponuky. Konkrétne ide o zľavové kupóny vo výške 3 %, 4 % a 5 % na drony značky DJI. Najnižšiu zľavu môžete získať v úrovni Bronze, vyššiu zľavu v úrovni Silver a najvyššiu zľavu vo výške 5 % získate, ak ste v úrovni Gold.

Veríme, že táto ponuka pre vás bude zaujímavá a využijete aj vy niektorú z uvedených zľavových kupónov. Všetky kupóny sú platné do 30. 9. 2019 a nájdete ich na tejto stránke.