DJI OM 4 je prenosný skladací stabilizátor, umožňujúci vaše mimoriadnej okamihy života zachytiť plynulým videom. Stabilizátor je navrhnutý tak, aby dopĺňal váš telefón a umožnil vám okamžite začať nahrávať v profesionálnej kvalite. OM 4 ponúka magnetický dizajn s rýchlym uvoľňovaním. Vďaka neuveriteľne tenkej, elegantnej a ľahkej magnetické svorke nespoznáte, že je na telefóne umiestnená a zároveň udržuje váš smartfón v bezpečí.

Oproti predchádzajúcej verzii telefón ku stabilizátoru rýchlo pripevníte pomocou magnetického krúžku, čím šetríte váš čas a už vám neunikne žiadny zážitok, ktorý potrebujete s profesionálnym výsledkom natočiť. Novo pridaný senzor umožňuje rozpoznať vaše pohyby a automaticky upraviť polohu, čo zaisťuje ešte lepší výsledok natáčania pod uhlom. Ak si nie ste istí ako filmovať či upravovať vyskúšajte kreatívne šablóny, vďaka ktorým zachytíte uprostred natáčania fascinujúce zábery. Medzi ďalšie vychytávky patrí dynamický zoom, ovládanie gestami či funkcie naklonujte ma.

Vytváram magnetické zážitky

Magnetický dizajn s rýchlym uvoľňovaním

Pomocou magnetickej svorky telefónu a magnetického krúžku môžete telefón ku stabilizátoru pripevniť kedykoľvek, je to tak ideálne riešenie pre natáčanie na cestách.

Inteligentné režimy natáčania

Vaše pútavé videá budú stredobodom pozornosti vďaka kreatívnym prvkom DJI OM4. Vyskúšajte napríklad funkciu DynamicZoom, ktorá pretvára vaše videá na profesionálne filmové zábery. Pomocou funkcie Story Mode môžete naviac zachytiť kreatívne videa, pomocou jedného kliknutia, vďaka predpripraveným šablónam a to bez akýchkoľvek skúseností.

ActiveTrack 3.0

Táto verzia rozpoznáva pomocou inteligentných senzorov dospelých, deti a domácich miláčikov s vyššou presnosťou a pomocou joysticku môžete dokonca doladiť kompozíciu obrazu.

DynamicZoom

Vyskúšajte ohromujúce efekt “Hitchcock”, kreatívného snímku so zoomom, ktorý dodá videu hollywoodský pocit s minimom úsilia.

CloneMe Pano

Chceli by ste byť na jednej fotografii na niekoľkých miestach zároveň? Teraz máte šancu. Funkcia naklonujte ma totiž umožňuje vytvoriť panorámu z niekoľkých fotografií, kedy sa zábery pozastavujú a vy sa tak môžete dostať do ďalšej pozície.

Kontrola gest

Je jedno či vytvárate selfie alebo skupinové fotografie, funkcia hands free vám umožní oboje. Ovládajte OM 4 jednoduchým gestom.

Časozberné snímanie

Timelapse zachytí krásny západ slnka do krátkeho videoklipu, o ktorý sa ihneď môžete podeliť so svojimi blízkymi. Pre získanie ešte lepšieho efektu pridajte funkciu Motionlapse a vyberte konkrétnu pozíciu natáčania.

Hyperlapse zhromažďuje čas a pohyb, zatiaľ čo prechádzate nádhernú cestu a pritom dosahujete fascinujúce zábery.

Koniec roztraseným záberom

DJI OM 4 bol navrhnutý tak, aby poskytoval neuveriteľne plynulé zábery a nespočet kreatívnych možností fotografovania. Dokonca aj s externým objektívom motor stabilizátora udržuje váš telefón pevný a zachytáva stabilizované videa. Kompatibilita spúšte u telefónov a OM 4 boła špeciálne optimalizovaná pre určité značky.

Ďalšie funkcie

 • Režim SpinShot: Otáčajte svojím telefónom k dosiahnutiu pôsobivých záberov.
 • Slow motion: Zvoľte spomalený režim natáčania na zachytenie okamihov, ktoré voľným okom nepostrehnete.
 • 240° Pano: Pomocou gest či odpočítavania môžete zachytiť panorámu s detailmi, ktoré sa počas fotenia na snímke objavia.
 • 3 × 3 Pano: Deväť fotografii je automaticky spojených do super širokouhlého záberu.
 • Flashlight Mode: Novo pridaný senzor pomáha rozpoznať vaše pohyby a automaticky upravuje natáčanie pod uhlom.
 • Quick Roll: Stlačením tlačidla M rýchlo prepínate medzi režimami na výšku a na šírku.
 • Single-Handed Control: Pohodlný a intuitívny dizajn prináša ešte pohodlnejšie držanie stabilizátora.
 • Standby Mode: Potrebujete počas natáčania vybaviť neodkladný telefonát? Odpojením OM 4 a telefónu sa zapne pohotovnostní režim.

Aplikácia DJI Mimo

Aplikácia vám pomôže dosiahnuť maximálneho zážitku. DJI Mimo obsahuje video editor umožňujúci vytvárať majstrovské diela za behu, ale aj návody podporujúce kreativitu vašich videí.

 

Technické parametre
 • Výrobca: DJI
 • Použitie: mobil
 • Počet osí stabilizácie: 3
 • Spôsob stabilizácie: elektronická
 • Doba prevádzky 15 hod.
 • Doba nabíjania: 2,5 hod
 • Typ batérie: 18650 Li-ion
 • Kapacita batérie: 2450 mAh
Cena a dostupnosť

Stabilizátor DJI OM 4 je dostupný od dnes za cenu 149 € s DPH. Prvé kusy plánujeme expedovať vo štvrtok / piatok po naskladnení. Aktuálne si môžete vytvoriť predobjednávku cez tento odkaz priamo na našom webe DroneRepublic.sk.