Zoznámte sa s DJI Mini 2, ultraľahkým, funkciami nabitým a ľahko ovládateľným dronom, na ktorý ste čakali. S hmotnosťou pod 249g, DJI Mini 2 má teraz najmodernejší prenos obrazu OcuSync 2.0, robustné motory a 4K kameru.

DJI Mini 2: Kúpiť teraz za 459 EUR v DroneRepublic.sk

DJI Mini 2 Fly More Combo: Kúpiť teraz za 599 EUR v DroneRepublic.sk

Spoločnosť DJI, svetový líder v oblasti civilných dronov a kreatívne kamerovej technológie, dnes uviedla na trh vysoko výkonný dron DJI Mini 2, ktorý prináša pôsobivé nové funkcie do malého, prenosného dizajnu v najbezpečnejšie kategórii dronov s hmotnosťou nižšou ako 249 gramov. Nástupca pôvodného DJI Mavic Mini, DJI Mini 2, sa ľahko ovláda, obsahuje vylepšené zobrazovacie schopnosti, vysoký letový výkon a výrazne vylepšenú prenosovú technológiu pre dlhšie a spoľahlivejšie pripojenie.

Inteligentné predprogramované režimy boli optimalizované, takže môžete zachytiť pútavé zábery len niekoľkými kliknutiami, zatiaľ čo návody pre začiatočníkov a výukové nástroje pomáhajú novým pilotom zrýchliť letové schopnosti a ovládateľnosť dronu. Používatelia DJI Mini 2 majú k dispozícii širokú škálu zábavného, ​​bezpečného a kreatívneho príslušenstva, s ktorým si môžu tento systém vylepšiť pomocou prispôsobených predmetov.

“Mavic Mini bol monumentálnym prielomom pre DJI a pilotov dronov po celom svete, pretože jeho bezprecedentná kombinácia hmotnosti, bezpečnosti, výkonu a celkovej hodnoty sa stala vstupným bodom pre nespočetné množstvo nových pilotov a fanúšikov dronov,” povedal prezident DJI Roger Luo. “DJI Mini 2 zdokonaľuje tieto kľúčové aspekty tým, že spája väčší výkon dronov s prístupným malým designom v najbezpečnejšie kategórii dronov, ktorá je ideálna pre začiatočníkov a zaujme aj skúsenejších pilotov.”

Minimalistiský dizajn, pôsobivé výsledky

Rovnako ako pôvodný Mavic Mini má DJI Mini 2 ikonický skladací dizajn, vďaka ktorému je cestovanie s dronom neuveriteľne ľahké. Odľahčený systém pridáva vašej taške minimálnu váhu a možno ho ľahko vziať so sebou, ak sa naskytne príležitosť lietať. Malý, ale výkonný DJI Mini 2 má v porovnaní s pôvodnou verziou pôsobivé vylepšenia základných funkcií letového výkonu.

Teraz bola do modelu začlenená prenosová technológia OcuSync 2.0. OcuSync 2.0 je svetovo známa prenosová technológia DJI, ktorá zaisťuje stabilné a spoľahlivé spojenie medzi diaľkovým ovládačom a dronom aj na väčšie vzdialenosti. Dvojfrekvenčné technológia automaticky prepína medzi kanálmi a pomáha tak proti rušeniu signálu. DJI Mini 2 má maximálny prenosový dosah v EÚ 6 km, čo je 200 % nárast dosahu v porovnaní s pôvodným Mavic Mini. Vylepšené motory poskytujú 31 minút letu, rýchlejšiu akceleráciu a rýchlosť spolu so schopnosťou odolávať vetru až do rýchlosti 24 km/h.

Prekvapivo jednoducho ovládateľný, presvedčivo bezpečný

DJI Mini 2 bol vyrobený tak, aby s ním bolo zábavné lietať, ľahko sa ovládal a bol bezpečný pre každodenné použitie, nielen pre každodenný život ale aj pre dobrodružné zážitky. Živý prenos z kamery dronu je prenášaný do vášho mobilného telefónu, aby ste mohli presne vidieť, kde je Mini 2 a čo vidí. Zjednodušené tlačidlá a funkcie udržujú veci prehľadné a zrozumiteľné v porovnaní s pokročilejšími dronmi. Rovnako ako všetky drony DJI pomáhajú vysoko kvalitné polohovacie a obrazové senzory Mini 2 vznášať sa presne na mieste, kde potrebujete.

GPS sleduje, kde sa dron nachádza, zatiaľ čo kamerové senzory na spodnej časti mapujú zem pod ním a pomáhajú pri automatickom pristátí. Drony DJI sú preslávené svojimi bezpečnostnými prvkami, aby si noví aj skúsení piloti mohli užiť letový zážitok. Niektoré z týchto funkcií zahŕňajú oplotenie GEO, ktoré udržuje dron mimo citlivých oblasti, ako sú letiská.

Funkciu “Return to Home” možno aktivovať pre návrat dronu k pilotovi, “Altitude Lock” nastavuje limit, ako vysoko môže dron vyletieť. Spoločne tieto režimy a funkcie DJI Mini 2 prináša unikátny zážitok z lietania, a navyše ich robí bezpečným pre všetky úrovne zručností.

Živé fotografie, stabilný videozáznamy, všetko na dosah ruky

Zachyťte tieto okamihy podrobne pomocou 1/2,3 palcového snímača schopného zaznamenávať 12 MPx snímky a maximálne rozlíšenie videa 4K / 30fps @ 100 Mbps. Snímky možno navyše ukladať v štandardnom formáte JPEG aj RAW pre pokročilých užívateľov, ktorí chcú záznam ďalej upravovať. Hladké zábery bez otrasov sú možné vďaka špičkovému trojosovému stabilizátoru, ktorý kompenzuje pohyb dronu, vetra a ďalších.

Vďaka možnosti 4X Zoom sa môžu piloti pri nahrávaní v rozlíšení 1080p priblížiť k svojmu predmetu bez toho aby museli dron v skutočnosti presúvať, (2X priblíženie bez straty kvality). Vopred naprogramované inteligentné režimy za vás odvedú ťažkú ​​prácu pri robení krásnych záberov pomocou nastavených pohybov a zobrazovacích funkcií.

Nechajte svoj obsah vyniknúť jednoduchým kliknutím vďaka týmto prednastaveným režimom, vrátane:

 • QuickShots: Predprogramované pohyby a režimy snímania obrazu
  • Dronie: DJI Mini 2 letí dozadu a nahor a kamera sleduje váš objekt. Nastavte výškový limit 40, 60, 80, 100 alebo 120 stôp.
  • Helix: DJI Mini 2 letí nahor a preč a krúži okolo vášho objektu. Nastavte výškový limit 40, 60, 80, 100 alebo 120 stôp.
  • Rocket: DJI Mini 2 letí priamo do vzduchu s fotoaparátom smerujúcim nadol a sleduje váš objekt. Nastavte výškový limit 40, 60, 80, 100 alebo 120 stôp.
  • Circle: DJI Mini 2 bude krúžiť okolo vášho objektu v stálej nadmorskej výške a vzdialenosti.
  • Boomerang: DJI Mini 2 lieta ako bumerang okolo vášho objektu (oválna dráha letu), spúšťaním a zastavovaním videá na rovnakom mieste.
  • Panoramas: Zachyťte širšiu perspektívu s vybranými režimami Panorama.
  • Sphere: DJI Mini 2 automaticky nasníma 26 snímok a spojí ich dohromady, aby získal krištáľovo čistý obraz.
  • 180°: Zachytí 7 fotografí. Vhodné pre veľké scenérie krajiny.
  • Wide-Angle: Zachytí obraz 3×3 skladajúci sa z deviatich obrázkov.
 • Image modes: Rôzne režimy fotografie pre rôzne scenáre.
  • AEB Triple Shot: Auto Exposure Bracketing (AEB) nasníma tri snímky s rôznou expozíciou a zlúči ich dohromady pre dosiahnutie živého obrazu. Snímky môže byť upravené tak, aby sa pri následnom spracovaní zobrazil obraz s vysokým dynamickým rozsahom (HDR).
  • TimedShots: Využite pre seba pár sekúnd navyše pred samotným fotografovaním vďaka časovaným snímkam.

Jednoduché vytváranie, ľahšie zdieľanie s celým svetom

Zdieľanie je zacielenie a aplikácie DJI Fly a DJI Mini 2 majú veľa vylepšení, vďaka ktorým je okamžité zdieľanie na sociálnych médiách jednoduché a intuitívne. Teraz sa váš mobilný telefón môže pripojiť priamo k dronu bez diaľkového ovládača. Po zachytenie týchto zdieľaných záberov môžete bezpečne sťahovať zábery vysokou rýchlosťou 20 MB/s.

Akonáhle sú obrázky stiahnuté do vášho telefónu, môžete vykonávať svoje vlastné úpravy pomocou vyhradených nástrojov pre úpravy v aplikácii DJI Fly alebo využiť nové možnosti Vylepšené fotografie, ktorá automaticky použije úpravy, tak aby ste rovno videli výsledok. Videozáznamy môžu zaberať veľa miesta, takže teraz si piloti môžu zvoliť orezanie pred stiahnutím pomocou “trimmed Download”. DJI Mini 2 nie je len ľahko ovladateľný a zábavný. Zábery, ktoré s ním zaobstaráte, môžu byť zdieľané s celou vašou komunitou v priebehu niekoľkých sekúnd ..

Doplnky pre prispôsobenie DJI Mini 2

Nové a aktualizované príslušenstvo pre DJI Mini 2 pomáha využiť jeho veľkosť na maximum. Medzi tieto doplnky patria:

 • DJI Mini Bag: Farebná a módna nová prenosná taška dodá vášmu dronu vkus.
 • Charging Display Case: Predveďte svoj DJI Mini 2 v sklenenej nabíjacej vitríne.
 • DIY Creative Kit: Prispôsobte si Mini 2 pomocou prispôsobených alebo čistých samolepiek a vytvorte si vlastné umelecké dielo.
 • Snap Adapter: Adaptér, ktorý sa pripojí na hornú časť Mini 2 a ktorý umožňuje pripojenie malé LED obrazovky, na ktorú možno písať správy.

DJI Care Refresh je tiež k dispozícii pre DJI Mini 2. Za príplatok ponúka DJI Care Refresh komplexné krytie a vo forme dvoch náhradných jednotiek do jedného roka. Dvojročný plán poskytuje 3 náhradné jednotky za 2 roky. Úplný zoznam podrobností nájdete na adrese: https://www.dji.com/service/djicare-refresh.

Cena a dostupnosť

DJI Mini 2 je už dnes možné zakúpiť u autorizovaných maloobchodných partnerov. DJI Mini 2 možno zakúpiť v dvoch variantoch. Štandardný balíček obsahuje DJI Mini 2, diaľkový ovládač a jednu batériu za maloobchodnú cenu 459 EUR. K dispozícii je tiež Fly More Combo, ktorý obsahuje tri batérie, nabíjací hub, kufrík a diaľkový ovládač za maloobchodnú 599 EUR.

Pozrite si prvé recenzie modelu